AnasayfaKazanç

Para Kazandıran Oyunlar

Para Kazandıran Oyunlar

Oyun oynayarak para kazanmak bir hayal gibi mi geliyor? Bu harika rehber sayesinde eğlenerek para kazanmanın yollarını keşfedeceksiniz. Üstelik yeni bir oyun konsolu almanıza gerek yok: Xbox, Nintendo, Playstation ile değil Masaüstü cihazınız ya da dizüstü bilgisayarınız üzerinden oyun oynayarak kazanın. Para kazandıran oyunlar rehberi ile siz de kazanmaya başlayın.

Bilgisayar Oyunu Oynayarak Para Kazanmak Mümkün Mü?

Evet, yanlış duymadınız İnternetten para kazanmak için birçok yol ve yöntemi var. Peki, en eğlenceli yolu oyunlar ile para kazanmak istemez misiniz? Sizlere tüm yöntemleri, kazandıran tüm oyunları detaylı bir şekilde sunacağız. Bu sayede hem eğlenecek, hem de oyun oynarken para kazanmaya başlayacaksınız. Mavi Yazar, sizlere öğrenerek, aktif bir şekilde para kazanmanın tüm yollarını sunacak.

Gerçekten Para Kazandıran Oyunlar Hangileridir?

Çevrim içi ve çevrimdışı olmak üzere pek çok farklı oyun bulunuyor, bizler ise sizlere en çok kazandıran oyunları sunmayı planlıyoruz. Üstelik geniş bir rehber hazırlayarak, her oyun kitlesine uygun bir içerik sunmaya karar verdik. Oynadığınız, sevdiğiniz oyun türü hangisiyle; o tarz oyunlar üzerinden para kazanmaya başlayın istedik. İsterseniz gerçekten para kazandıran oyunlar bu harika listesine geçelim.

1) Second Life

Para Kazandıran Oyunlar

Oyun dünyasıyla haşir; neşir biriyseniz. The Sims oyunun her sürümünü biliyorsunuzdur. Second Life ise The Sims dünyasına fazlasıyla benziyor ancak tek farkla bu harika oyun oyun içinde kullanılan Linden Dollars sistemi ile sizlere para kazandırıyor.

Para kazandırmaya devam eden bu harika oyunun 2 milyondan fazla aktif kullanıcısı var. Oyun içinde emlak ticareti, araç satma, giyim, konser, etkinlikler, daha birçok yöntem ile para kazanabilirsiniz.

Linden Dolar kazanmaya devam ederek; oyun için kullanılan bu para birimini gerçek para birimlerine çevirebilir; Liden Dolar satarak gelir sağlayabilirsiniz.

2) Playerunkowns Battlegrounds

Para Kazandıran Oyunlar

Pupg Kendi türündeki oyunlar arasındaki zirvesini devamlı olarak koruyor. Hayatta kalma türündeki oyunları seviyorsanız; bu oyun ile her ay binlerce lira kazanabilirsiniz. Karşınıza çıkan rakipleri elemeye devam edin, lig atlayın daha çok galibiyet elde edin. Zamanla oyun sizlere birçok ödül verecek.

Verilen ödülleri Steam pazar üzerinden satarak gelir elde edebilirsiniz. Daha sonra bunu nakitte nasıl çevireceğiniz konusunda sorun yaşarsınız bize yazmayı unutmayın. Steam üzerinden yüksek gelir elde etme yollarını sizlerle paylaşmak isteriz fakat bunu talebe göre yapmayı planlıyoruz.

3) League Of Legends

Para Kazandıran Oyunlar

Kullanıcıları kendine bağımlı hale getiren bir başka oyun; LOL üzerinden para kazanma yollarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bunun için birçok yol var; İlk olarak dilerseniz iyi bir oyuncuysanız; yayın hayatına adım atabilirsiniz.

İyi bir oyuncu değilim fakat oynamayı seviyor, bu oyun üzerinden gelir elde etmek istiyorum diyorsanız. Karakterler, çok skinli hesaplar kasarak iyi paralar elde edebilirsiniz fakat bu yöntem biraz zamanınızı alabilir. Daha fazla oynayarak gelirinizi katlayabilir, her geçen gün daha iyi oynayarak, gelirinizi arşa çıkarabilirsiniz. Yayıncı olmak, takıma girmek, oyun da bulunan çok karakterli hesap satışı, skinli hesap satışı ise başlangıç seviyesinde işinizi görecektir.

4) Team Fortress 2

Para Kazandıran Oyunlar

Oyun oynayarak para kazanma yöntemlerinden bir tanesi de TF2 üzerinden geçiyor. Bu harika oyun da sizi bekleyen iki farklı yöntem var. İyi bir oyuncu olarak; skin kazanıp; skin satışı yapabilirsiniz. Bazı skinlerin fiyatı 4.000 dolara kadar ulaşabiliyor. Elbette sadece skin satışı ile değil düzenlenen özel turnuvalar aracılığı ile de gelirinize gelir katabilirsiniz. İnternetten para kazanmanın birçok farklı yolu var. Sizlere elimizden geldiğince her yöntemi sunmaya çalışacağız.

Yorumlar (0)

Bir cevap yazın

Yıldızlı olan alanlar doldurulması zorunludur. *